Rüyada taşlar görmek

Rüyada taşlar görmek kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, hastalıkların şifa bulacağına ve çok uzun bir süredir devam eden kötü olayların artık sona ereceğine, amacına ulaşabileceğine, sorunlarının biteceğine, ferahlayacağına, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına, yapacağı girişimlerin ve alacağı kararların kendisine çok olumlu neticeler sağlayacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına alamet etmektedir.

Rüyada taşlar gördüyseniz:

  • Sırlar özel veya iş hayatınızdaki ilerlemenizi engelleyebilir.

Rüyada taşlar görmek ağız tadı ile yaşanacağına, sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine, sevdiği bir kişiden ihanet göreceğine delalettir.

Rüyada ışıltılı taşlar görmek çok sevdiği bir kişi tarafından kalbinin kırılacağına ve ileride yaşayacağı bir tartışmadan ötürü sevdiği bir kişiyi üzeceğine, aile hayatının sorunlarla dolacağına yorulur.

Rüyada yeşil taşlar görmek düşmanların yenilgiye uğratılacağına, sıkıntıya düşeceğine işaret eder.

Rüyada küçük taşlar görmek adım adım başarıya ulaşılacağına, işlerinin açılacağına ve hayatının düzene gireceğine işarettir.

Rüyada kara taşlar görmek sıkıntıların artacağına, sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına delalettir.

Rüyada mavi taşlar görmek anlayışlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, ikinci bir şans vereceğine alamet eder.

Rüyada mavi renkli taşlar görmek sevilen bir akrabanın ölüm haberinin alınacağına, çok güzel ve yüksek kazançlı işlere imza atacağına alamet eder.

Rüyada pırlanta taşlar görmek başka insanları aldatmasına engel olacağına, yanlış kararlar vereceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments