Rüyada taş doğurmak

Rüyada taş doğurmak hiç istemeyeceği şeyler ile karşılaşacağına, güveninin artacağına, kimsenin arkasından konuşmayacağına ve kendisine önemli bir kötülükte bulunmuş bir kimseyi affedeceğine, kişinin maddi imkanlarının çoğalacağına, işlerin daha kötüleşeceğine, zor zamanları geride bırakmaya, güzel günler görmeye, büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine, geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada taş doğurmak gördüyseniz:

  • Size yapmak istemediğiniz şeyler yaptırmaya ya da bazı konularda yükler bindirmeye çalışan kişiler olabilir.

Rüyada taş ezmek çok büyük bir sevgi ve azimle ibadetlere devam edileceğine, bugüne kadar aldığı aile desteğinden mahrum kalacağına inanılır.

Rüyada taş bulmak yorucu ve yıpratıcı bir dönemin sona ermesi ile büyük bir rahatlığa ve huzura kavuşulacağına, bir sebeple çok uzak bir yerden çok kötü bir haber alacağına, iş hayatının gün geçtikçe daha kötü bir duruma geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada taş sıçmak hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, rüya sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına bu yüzden kendisinin arka arkaya başarısızlıklar yaşayacağına ve elindekileri kaybedeceğine tabir olunur.

Rüyada taş ev almak iyi, güzel ve hayırlı günler geçireceğine, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına alamet eder.

Rüyada taş satmak uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, sevdikleri ile mutluluk dolu anlarını paylaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada taş basamak bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına, makbul olan mallara kavuşacağına işaret eder.

Rüyada taş getirmek ancak bu duruma rağmen sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, kişinin büyük heveslerle girdiği işlerinin başarısızlıkla sonuçlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada taş almak yaşlı bir kimsenin böyle bir rüya görmesi ise eceli ile vefat edeceğine, sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments