Rüyada tanıdık bir genci görmek

Rüyada tanıdık bir genci görmek sorunlarının ve üzüntülerinin artacağına, işlerinde başarı elde edeceğine ve allah tarafından kendisine nasip edilen hayattan razı gelip, her gün şükrü eda ederek yaşayacağına, kendine olan özgüvenine kavuşacağına, işlerin düşeceğine, amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine, neşesinin, keyfinin ve huzurunun kaçacağına, ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına ve yanlış kişilerle kurulmuş bir ortaklığın tek taraflı olarak feshedileceğine, ancak daha sonra doğru adımların atılması ve gereken kararların hızlı bir şekilde verilmesi ile çözüme kavuşulacağına tabir olunur.

Rüyada tanıdık bir genci gördüyseniz:

  • Bazı konularda düşündüklerinizin dışına çıkan olaylara uyum sağlamaya çalışmanız gerekebilir.

Rüyada tanıdık bir genci görmek zor durumlardan çabucak sıyrılacağına, kazancının azalacağına, içine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasının karışacağına ve rüyayı gören kişinin bir türlü ne yapmaya karar veremeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada genci yaşlı görmek huzurlu günlerin uzaklaşacağına, çok büyük bir acı duyacağına alamet eder.

Rüyada tanıdık bir erkeği öpmek bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, sorunların tamamen biteceğine alamet eder.

Rüyada tanıdık bir bayan görmek diğer aile bireylerinin de işe katılacağına, atacağı hatalı adımlar yüzünden uzun süre işlerinin düzelmeyeceğine, sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada tanıdık bir ölüyü görmek maddi gücünün artacağına, sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına çok üzüleceğine işarettir.

Rüyada tanıdık bir kadını öpmek hastalıkların son bulacağına, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdık bir kadına sarılmak ancak sıkıntının giderek büyüyeceğine, yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına inanılır.

Rüyada tanıdık bir kızı öpmek iş hayatında çok büyük kazançlar elde edileceğine, aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına, yaptığı hatalardan dolayı çektiği üzüntüye ve kırdığı kalpleri kazanmak için çabalayacağına alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments