Rüyada tam altın takmak

Rüyada tam altın takmak geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına, gerçeklikten uzaklaşacağına, hayallere kendini çok fazla kaptıracağına ve bu nedenle de çok üzüleceğine, yalnız olmadığı için çok sevineceğine, ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, rahata ereceğine, kurtuluş yollarına ulaşacağına, hayırlı bir yola girileceğine, mesleğini severek ve kusursuz yaptığına, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına, rahata kavuşacağına, düze çıkacağına, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine, dünyanın nimetlerinden de daha fazla faydalanabileceğine delalettir.

Rüyada tam altın takmak gördüyseniz:

  • Belli konularda hatalar veya eksiklikler oluşabilir.

Rüyada tam altın takmak üzülmesine dahi gerek olmayacağına, insanlara küsüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada çeyrek ve tam altın görmek adını aklamayı başaracağına, maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tam altın almak kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine, iş hayatında yeni kapılar açılacağına rivayet eder.

Rüyada tam altın bulmak rahatsız edici ve kötü durumlar yaşayacağına, bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine ya da bir ihalede ön sıraya girileceğine ya da yalan ve dolanla insanlardan para toplanacağına inanılır.

Rüyada tam altın görmek uzun zamandan beri karşılık bulamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına, daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine ve mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada namazı tam kılmamak adaletin geleceğine, biraz sıkıntılı günler geçireceğinize inanılır.

Rüyada tam yapılmamış ev görmek maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel ve rahat bir hayat süreceğine, istediği noktalara ulaşacağına, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine işarettir.

Rüyada tam ölecekken uyanmak hasretliğin biteceğine ve yarınların çok iyi olacağına, üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments