Rüyada suyun içinde abdest almak

Rüyada suyun içinde abdest almak huzurunun ve neşesinin bozulacağına, atılacak adımla birlikte kendisine iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, zamanında gereksiz yere almış olduğu yani kendisi için lüks denebilecek bir malı elden çıkaracağına, kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine, arabalara ve topraklara sahip olacağına, başa iş açacağına, geleceğin çok parlak ve güzel olacağına yorulur.

Rüyada suyun içinde abdest almak gördüyseniz:

  • Bir anlaşma, yatırım, düzenleme ya da planlamada meydana gelecek değişiklikler sizin yararınıza sonuçlar doğurabilir.

Rüyada suyun içinde abdest almak hastalıklarının da şifasını bulacağına, yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı  olacağına ve hem kendisini hem ailesini yeni bir şehre götürecek bir karar vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada suyun içinde gitmek endişe verici olaylar yaşanacağına, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine delalettir.

Rüyada suyun içinde koşmak yatırımlarının kar getireceğine, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına delalet eder.

Rüyada suyun içinde ekmek sevdiği insanlarla arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, sözünün ise herkes tarafından dinleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada suyun içinde fare görmek olaylı günler geçireceğine, zorlukların kolayca aşılacağına, yeni bir eve ve semte taşınılacağına, sosyal çevrenin değiştirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada berrak suyun içinde yürümek rızkının artacağına, huzurunun, sağlığının ve mutluluğunun da yerine geleceğine, eş, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine ve büyük işler başarılacağına inanılır.

Rüyada suyun içinde buğday görmek ağız tadının, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, doğru bildiği yoldan şaşmadan, eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına işaret eder.

Rüyada suyun içinde bardak görmek uzun yıllardan beri gerçekleştirmeyi düşündüğü hayallerine kavuşacağına, kendisini mutlu edecek yeni şeyler edineceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments