Rüyada sütyen giydirmek

Rüyada sütyen giydirmek malında zulüm meydana gelmesine, kısmetli bir işe atılmaya, yeni duygular tadacağına, yeni kısmetlere nail olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, yüzünün de güleceğine, aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, çok önemli noktalara geleceğine, her konuda şansın yaver gideceğine, oynanan bir şans oyunu sayesinde zengin olunacağına, hak yiyeceğine tabir olunur.

Rüyada sütyen giydirmek gördüyseniz:

  • Tahmin edilmesi zor hareketleri olan kişilerden uzak durmanız gerekiyor.

Rüyada sütyen asmak dolandırılacağına, iftiraya uğrayacağına, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, kudret ve hidayet sahibi olacağına inanılır.

Rüyada sütyen değiştirmek hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine, çok huzurlu ve mutlu bir ömür yaşanacağına ve büyük arkadaşlıklar elde edileceğine işarettir.

Rüyada sütyen giydirmek kişinin maaşının harcamalara ve borçlara giderek kısa sürede tükeneceğine, düzeninin sarsılacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah sütyen almak gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, büyük işlere girileceğine tabir olunur.

Rüyada yeni sütyen görmek aile bireyleri arasında huzurun, düzenin, saygının hiç eksik olmayacağına, tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına delalet etmektedir.

Rüyada sütyen kopçası görmek sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, şansının her zaman yaver gideceğine, kişinin allah’ın izniyle kötü kimselerin de şerrinden korunacağına inanılır.

Rüyada sütyen hediye etmek oturaklı, ağır başlı, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine, el attığı bütün işlerde başarıya ulaşacağına delalet eder.

Rüyada beyaz sütyen görmek borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, geniş rızık elde edeceğine, anne babaya müjde verileceğine işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments