Rüyada süt çalmak

Rüyada süt çalmak endişelerin kısa süre içinde sona ereceğine, iş hayatında zorlu zamanlar geçireceğine, büyük bir parasızlık yaşanacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, hoşluk içinde olacağına, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine, işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, sabrını zorlayacağına işarettir.

Rüyada süt çalmak gördüyseniz:

  • Engeller veya bekleme zorunluluğu sıkıcı olabilir.

Rüyada süt taşırmak en iyi işlerde çalışacaklarına, sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, bir sebeple büyük fırsatların elden kaçacağına rivayet etmektedir.

Rüyada süt çalmak sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, eline para geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada süt satmak dertlerinin şifasına, sorunlarının çarelerine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada süt mayalamak yeni siparişler alacağına, çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine, ailesini ve sevdiklerinin hayallerini de gerçekleştirme fırsatı sunacağına işaret eder.

Rüyada su ve süt görmek bunun keyfini kutlama ya da eğlence yaparak çıkaracağına, iş yerinde veriminin düşmesi sonucunda işini kaybetme tehlikesi ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada süt pişirmek aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, bir sebeple çok sıkıntı çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada un ve süt görmek yıllar sonra rahat yüzü göreceğine ve sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına, bazı kişiler ile kurulacak çeşitli iş birliktelikleri ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına inanılır.

Rüyada süt kusmak verimin her geçen gün artacağına, aşırı sevinçten ne yaptığını bilemez hale geleceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kadriye

Rüyamda süt çaldığımı gördüm ama sütü aldığım evde bir olay olmuş oluyor ama ben ne olduğunu bilmiyorumbunu farkedince ondan kaciyorumkacarken çaldığım süt bidondan boşalmış oluyor bidon delikmis bidonu çöpe atıyorum oradan çocuklarımı alıp kaçıyorum sonrada bir süre sonra yakalaniyorum etrafım çevriliyor ben konsere soruyorum orada ne olduğunu oda bana kadının olduğunu oğluyla gece birlikte olduğumu bana ima ediyor bunu duyunca ben hemen uyanıyorum