Rüyada suratını kesmek

Rüyada suratını kesmek bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına, eğitimlerinin iyi olacağına, ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine, onun da uzun süre bu durumu halledebilmekle vakit harcayacağına, uzun bir süre boyunca rahatsızlık yaratacak bir kişinin iş hayatında sürekli rüya sahibinin karşısına çıkacağına, çok başarılı olunacağına, iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, çok sıkıştığı ve sıkıldığı bir zamanda allah’ın izni ile ferahlığa kavuşacağına, işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına delalet etmektedir.

Rüyada suratını kesmek gördüyseniz:

  • Herhangi bir durumu hemen kavrayabilirsiniz.

Rüyada suratını kesmek çok büyük bir aşk yaşanacağına, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına ve uzun zamandan beri çok istediği bir işe gireceğine işaret eder.

Rüyada kendi suratını görmek parasının ve makamının artacağına, başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına inanılır.

Rüyada suratını sivilceli görmek mutluluğun ve kazancın azalacağına, hedeflerine ve amaçlarına ulaşacağına işarettir.

Rüyada suratını asmak süt liman olan hayatın bir anda dalgalanacağına, yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına rivayet eder.

Rüyada suratını siyah görmek övgü dolu sözler duyacağına, çok kazançlı çıkacağı yatırımlar yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada suratını yıkamak uğradığı zararın telafi edileceğine, huzur içinde yaşayacağına inanılır.

Rüyada suratını beyaz görmek kişinin becerilerinin farkına varılacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, rakiplerin her konuda fark atacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments