Rüyada suda el yıkamak

Rüyada suda el yıkamak yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, daha büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine, daha sık bir araya geleceğine, birlikte kâh ağlayacağına, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine, buna bağlı olarak aile hayatı ile ilgili çok güzel bir karar verileceğine, mutlu ve huzurlu günlere kavuşulacağına alamet eder.

Rüyada suda el yıkamak gördüyseniz:

  • Düşüncesizce yaptığınız veya çevrenize yenilikleri kanıtlama eğiliminiz nediniyle yaptığınız yatırımlardan para kaybına uğrayabilirsiniz.

Rüyada suda akmak yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına ve yolculuktan döndükten sonra iş hayatına farklı boyuttan bakacağına ve bu sayede neredeyse kimsenin aklına gelmeyecek çalışmalar gerçekleştireceğine, dertlerin ve sıkıntıların ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyada suda uyumak çok büyük başarılar elde edileceğine, yardıma muhtaç insanların yardım isteklerine cevap verileceğine ve çok hayır duaları alınacağına, isteklerinin ve arzularının da yerine geleceğine işarettir.

Rüyada suda cirpinmak kısmet alacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek işlere gireceğine, parasal ve ruhsal sorunların artacağına delalet etmektedir.

Rüyada suda yatmak onun sayesinde iş ve ekmek elde edeceğine, kariyer edineceğine yorulur ve bu kişinin kendisi için şans olacağına, sorunlarından ve uğradığı zarardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekeceğine, el attığı işlerde borç ödemek zorunda kalacağına yorulur.

Rüyada suda zıplamak farklı kişilerle tanışacağına, yeni yerler göreceğine, alım gücüne, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, rahat, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine inanılır.

Rüyada suda at görmek kişinin tüm problemlerinin çözüme kavuşmasına, yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine yorulur.

Rüyada suda yüzmek üzüntülü haberler alacağına, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine delalet eder.

Rüyada suda ıslanmamak yaşadığı çevreye aykırı gelecek şeyler yapmayacağına, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments