Rüyada su yılan öldürmek

Rüyada su yılan öldürmek sevdiği kişiler ile çok büyük ve mutluluk dolu gelişmeler yaşayacağına, kısa zaman içinde şirketin daha da büyüyeceğine, yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine, çok zor bir duruma düşeceği bir olayla karşılaşacağına, çevresindeki bazı insanlardan büyük bir ihanet göreceğine, işlerinden ve özel hayatından yana umduklarını bulamayacağına, iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine ve çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına, soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine tabir olunur.

Rüyada su yılan öldürmek gördüyseniz:

  • Planlarınızı önemsemeniz güç kazanmanızı sağlayabilir.

Rüyada yılan yeşil yılan görmek kendisini zorlayan sorunlardan ve durumlardan yakın bir zaman içinde sorun yaşamadan kurtulacağına, ilişkileri veya evlilikleri boyunca kadının söz sahibi olacağına, zaman zaman kişiyi ezeceğine delalet eder.

Rüyada yılan siyah yılan görmek çok güzel ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına tabir olunur.

Rüyada yılan sokması ve yılan öldürmek maddi kaynakların hayaldeki eve kavuşmak için yetersiz kalacağına ve enerjisi yüksek, insanlar tarafından sevilen ve cana yakın bir arkadaşın istenmeyen bir duruma düşeceğine, yaşamın kolaylaşacağına ve yükün hafifleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada su ve yılan görmek üzüntülerinin sona ereceğine ve çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına, bir yolculuk öncesi alacağı kötü bir haber nedeniyle o yola çıkmaktan vazgeçeceğine delalettir.

Rüyada yılan ve görmek haksızlığa, fenalığa, kötülüğe uğramadan yaşayacağına, maddi ve manevi açıdan çok zor bir duruma düşüleceğine inanılır.

Rüyada yılan kovalamak eğitimini sürdüren gençlerde ise askeri sınavlar veya önemli eğitim kurumlarının sınavlarında büyük başarılar elde etmek, zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine, kendisini mutsuz ve çaresiz hissedeceğine delalettir.

Rüyada yılan kesmek her durumda, sorun ne olursa olsun arkalarında duracağına, tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına yorulur.

Rüyada yılan eğitmek doğruluğu bulacağına, sağlığın bozulma noktasına geleceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments