Rüyada su ve yılan görmek

Rüyada su ve yılan görmek iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, çalışma hayatının daha kolay bir hale geleceğine, sorunlarından ve uğradığı zarardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekeceğine, sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine, fırsatların heba edileceğine, yorucu geçen bir döneme girileceğine, uzun zaman boyunca maddi bir zarara sebep olacak bir işin peşinden gidileceğine ve zorluklarla başetmek zorunda kalınacağına, öğrenim hayatında olanlar için en iyi okullarda okumaya, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, mallarının artacağına işaret etmektedir.

Rüyada su ve yılan gördüyseniz:

  • Beklemediğiniz kimseler size gelebilirler.

Rüyada yılan yeşil yılan görmek önünün açık olacağına, maddi ve manevi olarak büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yılan siyah yılan görmek büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, güvenlikli bir siteye taşınılacağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine tabir olunur.

Rüyada yılan sokması ve yılan öldürmek başarıya ulaşacağına, geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine, her geçen gün kendisini yetiştireceğine delalettir.

Rüyada su ve yılan görmek her koşulda allah yolundan yürüyeceğine, kazancın devamlı olacağına delalettir.

Rüyada yılan ve görmek yaşamı boyunca haksızlıklarla mücadele etmek için varını yoğunu ortaya koyacağına, yakınları ve dostları olmak üzere tüm insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yılan kesmek siyasi bir nedenle girilen bir hapishane ise de bazı kimselerden kötülüğe maruz kalınacağına, iyi niyetlerinin karşılık göreceğine, fikirlerinin can bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada yılan kovalamak başarısız, mutsuz ve hasta olacağına, kötü kimselerin şerrine uğrayacağına, kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, işlerinin bozulacağına, rızkının kesileceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine yorulur.

Rüyada yılan yemek adeta sinirden küplere bineceğine, güzel giden bir ilişkinin bozulacağına, haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments