Rüyada su üstünde durmak

Rüyada su üstünde durmak çok büyük ve hayırlı rızklar elde edeceğine, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, başka işlere girme konusunda cesaret vereceğine, iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına, kendini yaradana daha yakın hissederek, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına, etrafında sevilecek ve saygı duyulacak biri olacağı, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, beddua ve ah alacağına, iyi huylarını, ahlakını, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine, mevcut hayat düzenini yeniden kuracağına delalettir.

Rüyada su üstünde durmak gördüyseniz:

  • Rekabet ortamına çekilebilirsiniz.

Rüyada su üstünde durmak iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada su üstünde yatmak verilen sözlerin yerine getirilememesinden ötürü güvenin sarsılacağına, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına rivayet eder.

Rüyada su üstünde koşmak anne ve baba duasının alınacağına ve zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine, ailesini utandırmayacağına işarettir.

Rüyada üstünde kefen görmek bir sebeple yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine, bu yardımın gelmesine rağmen çok büyük bir darboğaza girileceğine ve çözüm yolları aranacağına, kişinin tüm planlarının bozulmadan devam edeceğine ve engellerin ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada mezarın üstünde ağlamak bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine, desteksiz kalacağına delalettir.

Rüyada mezar üstünde ot görmek doğru olanı seçeceğine, rahatlık ve ferahlık bulacağına delalet eder.

Rüyada çimenlerin üstünde yürümek çalışmaların birçok kişi tarafından takdir göreceğine, çok büyük bir çalışma içine girip ortaya koyacağı projeler ile adından çok güzel ve saygın bir şekilde söz ettireceğine, uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına rivayet eder.

Rüyada köprünün üstünde görmek ailesi ve arkadaşları ile çok huzurlu, mutlu ilişkiler kuracağına, maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments