Rüyada su altında olduğunu görmek

Rüyada su altında olduğunu görmek hiç ummadığınız bir acı ile karşılacağınıza, çok kötü zamanlar geçirip ruhsal olarak çok zor durumlara düşeceğine, kendisiyle beraber sevdiklerinin de iyi yaşaması için elinden geleni yapacağına, yakın bir zaman içinde çok istediği terfiye kavuşacağına, gelecek günlerde yeni gelir kapılarınızın açılacağına, daha doğru, net bir bakış açısı kazanacağına, arkadaşlarına ve akrabalarına karşı güveninin kırılacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına inanılır.

Rüyada su altında olduğunu gördüyseniz:

  • İş hayatınıza odaklanmanızda fayda var.

Rüyada su altında olduğunu görmek karamsarlığa düşeceğine ve çevresindeki kişilerle yaşayacağı fikir çatışmaları nedeniyle o kimselerle yollarını ayıracağına, sohbetinin bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada baskı altında olduğunu görmek kişinin anne ve babasının henüz hayattalarken çocukları arasında mal paylaşımı yapacaklarına ve rüya sahibinin bir anda elinin bollaşıp borçlarından kurtulacağına, zarar ettiği işlerde durumu düzeltmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada denizin altında olduğunu görmek tüm beklentilerini yerine getireceğine, yaşanan sorunların bu sayede bir anda ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada suyun altında olduğunu görmek yardım istenen bir kişiden bir türlü cevap alınamayacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada yerin altında olduğunu görmek ihtiyacı olan kazanca ulaşacağına, dünya malı elde edeceğine alamet eder.

Rüyada at altında kalmak üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına delalet etmektedir.

Rüyada su altında ev görmek yaptığı çalışmaları kısa bir zaman içinde çok büyük bir zarar yüzünden iptal edeceğine, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kar altında koşmak ticaretin açılacağına, zenginliğine zenginlik, parasına para, lüksüne de lüks katacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments