Rüyada sözler duymak

Rüyada sözler duymak attığı adımların pek iyi sonuçlar vermeyeceğine, şansının döneceğine, kısmetlerinin açılacağına, yoğun stres altında kalacağına, insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, sorunların çözüleceğine, kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına, yolunu gözlediği kişilere kavuşacağına, küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine, gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, aile hayatında çok sevindirici ve güzel bir haber alınacağına yorulur.

Rüyada sözler duymak gördüyseniz:

  • Geleceğinizi planlamalısınız.

Rüyada sözler duymak bugüne değin fark edilmeyen yanlarını ortaya çıkararak pek çok kişiyi kendisine hayran bırakarak şaşırtacağına, sorunlarını sevdiği kişilerden alacağı destek ile kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına tabir olunur.

Rüyada güzel sözler görmek daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına, başarıya giden yolunun engelsiz olacağına delalettir.

Rüyada sevgiliden güzel sözler duymak zor durumların sona ereceğine, sevilen ve iş hayatında sözüne güvenilen bir kişi olunacağına, hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliden güzel sözler duymak insanlara duyduğu güveni kaybedeceğine, parasal ve ruhsal sorunlar ile boğuşacağına, çok büyük ve kötü olaylar yaşayarak ve dedikodu malzemesi olarak insan içine çıkamaz durumlara geleceğine işarettir.

Rüyada dini sözler söylemek uzun bir zaman sonra gelecek bir teklife rağmen insanlara bir türlü güven duyulamayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine, birikimlerine büyük zarar  geleceğine alamet eder.

Rüyada güzel sözler duymak huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına, kişinin maddi imkanlarının çoğalacağına yorulmaktadır.

Rüyada küfürlü sözler işitmek yaptığı iyiliklerin görülmeyeceğine ve hak etmediği davranışlara maruz kalacağına, çok büyük ve çok sıkıntı verici olayların yaşanacağına inanılır.

Rüyada büyülü sözler söylemek rüya sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına, kötü yönde hareket edeceğine alamet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments