Rüyada siyah üzüm yıkamak

Rüyada siyah üzüm yıkamak yaşayacağı zorluklardan ötürü pek huzurlu olmayacağına, rüya sahibinin de tabiri caizse bu girişimi yaptığı için lanet okuyacağına, şifa edineceğine, özel yaşamındaki boşluktan rahatsızlık duyacağına, onlar sayesinde kalkınacağına, yapılan işlerde üstüste başarılar elde edileceğine, ailesinin öğütlerini dinleyip, sözlerinden çıkmayacağına, yaptığı makbul ve hayırlı işler sayesinde sevdikleri ile daha bir yakınlaşacağına rivayet eder.

Rüyada siyah üzüm yıkamak gördüyseniz:

  • Yaşam tarzınızı geliştirmek ya da geleceğinizi düzenlemek için zaman harcayabilir ya da bütçe yapabilirsiniz.

Rüyada siyah üzüm dağıtmak sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha da iyi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah üzüm yıkamak sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına ve büyük kazanç elde edeceğine, herhangi bir yardım almasan çok büyük bir sorunun üstesinden geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada siyah üzüm vermek kurulmuş bir ortaklığın bozulacağına, hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine ve zararlı bir alışkanlığa başlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada birine siyah üzüm vermek aradaki buzların eritileceğine, zarar ettiği işleri kara geçireceğine işarettir.

Rüyada taze siyah üzüm görmek emeklerinin karşılığını da alarak zenginliğe kavuşacağına, yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanlar yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz ve siyah üzüm görmek yol arkadaşlığı yapılan biri ile yüklü kazanç elde edileceğine, alınan kararlar sayesinde çok büyük zarara uğramaktan ve kötü durumlara düşmekten kurtulacağına inanılır.

Rüyada siyah beyaz üzüm görmek ters giden durumların düzeltileceğine, sorunların bir bir çözüme kavuşacağına, iş hayatında herkes tarafından tanınan ve saygı duyulan bir kişi olunacağına, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah üzüm kurusu görmek aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına, sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, dost sandığı o kişinin kendisine karşı hiç de iyi niyetler taşımadığını fark edeceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments