Rüyada siyah tabak görmek

Rüyada siyah tabak görmek uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına, rüya sahibinin üzgün, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine bu nedenle bir süre sokağa çıkamayıp eve bağlanacağına, işle ilgili olarak şehir dışına çıkılacağına, idealist kimse olacağına, yapılan hatalar yüzünden çok büyük üzüntü duyulacağına, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine, yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına, iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına ve hayatını değiştirecek bazı kararlar vererek kendisini geleceğe taşıyacak çalışmalara gireceğine işarettir.

Rüyada siyah tabak gördüyseniz:

  • Bazı konularda direktifler vermekten kaçınmalısınız.

Rüyada siyah tabak görmek eline geçecek yüklü miktarda bir paraya, kazancının düşeceğine ve hane içinde bir darlık yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada siyah tabak kırmak hastalanacağına, ayrılık yaşanacağına, sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına ve kötü bir duruma düşürüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada tabak tabak yemek görmek yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine delalet eder.

Rüyada tabak görmek gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına, hayırlı bir kısmet ile çok güzel kararlar verileceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına tabir olunur.

Rüyada tabak sıyırmak büyük bir başarıya ulaşılacağına, yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, uykusuz geceler yaşanacağına, büyük bir ihanete uğranacağına, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine alamet eder.

Rüyada tabak almak geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine, küs olduğu kişilerle barışacağına, yapılacak olan bazı atılımların yakında sona ereceğine işarettir.

Rüyada tabak satmak sevincinin üzüntüye döneceğine, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına, evlat sahibi olamayanların evlada kavuşacağına, hasta olanın da iyileşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tabak bulmak zarar edilen çalışmaların kazanç getirir hale geleceğine, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sibel

Merhaba ben rüyada dolaba siyah tabak takımını koydum