Rüyada siyah su içmek

Rüyada siyah su içmek içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, iş hayatındaki saygın yerini kaybedeceğine, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, yeni işlere ve projelere gireceğine ve çok başarılı olacağına, girdiği tüm işlerde büyük zarar edeceğine, hayatını ailesine adayacağına, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine, elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, kendisini başarılarından ve mutluluğundan dolayı çekemeyen ve bu yüzden hakkında dedikodu çıkartan insanları hayatından çıkartacağına işarettir.

Rüyada siyah su içmek gördüyseniz:

  • Yaptıklarınızla söyledikleriniz birbirini tutmayabilir.

Rüyada siyah siyah kusmak başarılı olunacak bir duruma gelineceğine ancak bazı sorunlar yaşadığı için manevi olacak boşluk yaşayacağına, para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah ip örmek düşmanlıkların biteceğine, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, kazancının artacağına yorulur.

Rüyada siyah kusmak onların kıymetini bileceğine, dostlukta ve evlilikte başarısız ve mutsuz olacağına işaret etmektedir.

Rüyada at siyah görmek mal mülk edineceğine, çok para kazanacağına, hayallerin kısa süre içinde gerçeğe döneceğine işaret etmektedir.

Rüyada siyah at sevmek yaşlılığında da gezerek, dinlenerek, onunla bol vakit geçirerek, el ele, diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına, başına gelenlere takılıp kalmak, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada siyah et görmek dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına, size sahtekarlık yapacak yakın bir kişiye ve melankoli içine düşüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada siyah ay görmek rahatsızlık veren olayların yakın zaman içinde sona ereceğine, karşısına çıkan deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklıklar kuracağına, bu ortaklıklar ile büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada siyah su içmek düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, kısmetin bir dönem için değil daimi olacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments