Rüyada siyah leke görmek

Rüyada siyah leke görmek sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, yüzünün güleceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, emeklerinin boşa gideceğine, gerek işle ilgili gerek sosyal hayatla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına,  maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine, yarar sağlayanların ise çok küçük bir kazanç getireceğine, bu kazanılanların rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını karşılamayacağına, birbirlerine her konuda destek olacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine, kalıcı saadeti ve kazancı yakalayacağına delalet eder.

Rüyada siyah leke gördüyseniz:

  • Her şeyin bir zamanı var.

Rüyada siyah leke görmek kısa bir zaman içinde eğitim hayatına dönüleceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, özellikle genç kimselere karşın koruyucu bir rol üstleneceğine işarettir.

Rüyada vücutta siyah leke görmek başına gelen kötü olaylardan ötürü yıpranacağına, kazancının eksilmeyeceğine işaret eder.

Rüyada sırtında siyah leke görmek dinde ve ahlakta güzelleşeceğine, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine inanılır.

Rüyada vücudunda siyah leke görmek uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına, işindeki verimliliğinin düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada dişte siyah leke görmek çok mutlu bir hayat yaşayacağına, girdiği her işte çok başarılı olacağına işarettir.

Rüyada yüzünde siyah leke görmek evlatların hayırsız çıkacağına, atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına, hayat yolunda alınacak dersler sayesinde hata yapma oranının gittikçe düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada leke görmek sıkıntıların sona ereceğine, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, aile hayatında yaşanan mutluluğun yıllar boyunca devam edeceğine, kazancın her daim artacağına inanılır.

Rüyada ayakta leke görmek çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, kazancının çoğalacağına, rahatının yerine geleceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments