Rüyada siyah çorap vermek

Rüyada siyah çorap vermek çok hayırlı ve güzel adımların atılarak kazanç elde edileceğine, sermaye elde edeceğine, rızık bolluğu içinde olacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine ve içinde bulunduğu durumdan çok rahatsız olacağına, başına türlü melanetlerin ve musibetlerin geleceğine, işlerinin bozulacağına, yeni projelerin ve planların tutacağına, hayal ettiği ve çok istediği herşeye kavuşacağına, sohbetinin bozulacağına ve en sevdikleri ile nerdeyse yolları ayırma noktasına geleceğine, çok hayırlı ve başarılı gelişmeler yaşanacağına, yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine inanılır.

Rüyada siyah çorap vermek gördüyseniz:

  • Maddi getirisi olabilecek işlere odaklanmalı, getirisiz olanları elimine etmelisiniz.

Rüyada siyah çorap aramak işindeki verimin artacağına, işlerini çok iyi yerlere getireceğine inanılır.

Rüyada siyah çorap görmek hedeflerine doğru emin adımlarla yol alacağına, atılıma geçeceğine, dertlerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada siyah çorap vermek yaptıkları şeylerden ötürü rüya sahibinin büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine rivayet eder.

Rüyada siyah çorap giydiğini görmek üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine ve uzun zamandan beri içinde bulunulan huzurlu ortamın yokolacağına, böylece uzun bir zamandan beri can sıkan durumun ortadan kaldırılacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayakta siyah çorap görmek sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine ve uzunca bir süre yalnız kalacağına, ömrünün hayırlarla dolu geçeceğine rivayet eder.

Rüyada birinden siyah çorap almak kazancının çok büyük bir bölümünü kaybedeceğine, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına delalettir.

Rüyada siyah yırtık çorap görmek çok kötü günler yaşayacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan başını kaldıramayacağına, iş hayatında çok büyük ihanetler göreceğine, atılım yapacağına tabir olunur.

Rüyada delik siyah çorap görmek maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine ve iş hayatında kazandığı deneyimleri etrafındaki insanlara aktaracağına, her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments