Rüyada siyah ayak görmek

Rüyada siyah ayak görmek yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine, sevip saydığı bir birey olunacağına, hedeflerinin gerçekleşeceğine, hayatındaki bazı kötü ve hayırsız kişiler yüzünden sorunlu durumlar yaşayacağına, meslek hayatında istediği rütbeye erişeceğine, kişinin isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına ve hayatının zahmetsiz ve çilesiz geçeceğine, pek çok ikiyüzlü insanla bir arada olunacağına, ağız tadından, keyfinden ve neşesinden olacağına, eve kapanacağına, kendisini insan içine çıkamayacak kadar güçsüz hissedeceğine alamet eder.

Rüyada siyah ayak gördüyseniz:

  • Tutamayacağınız sözler vermemelisiniz.

Rüyada siyah ayak görmek az da olsa feraha çıkılacağına, hayırlı bir yuva kuracağına, hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine yorulur.

Rüyada ayak tırnağını siyah görmek tam bu sorunlar bitti derken bir hastalık ile imtihan edileceğine, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine ve sevinilecek bir haber alınacağına delalettir.

Rüyada ayak yalamak aile hayatının hiç olmadığı kadar güzel olacağına, kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, zararın bir türlü telafi edilemeyeceğine, yapılan çalışmaların heba olacağına inanılır.

Rüyada ayak törpülemek yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, attığı her adımla çok daha fazla kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ayak cikmak aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, iş ile ilgili olarak atacağı hatalı bir adım yüzünden başının çok ağrıyacağına, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine delalet eder.

Rüyada ayak kaybetmek çok kötü günler yaşayacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan başını kaldıramayacağına, iş hayatında çok büyük ihanetler göreceğine, iş hayatındaki çalışmalarının yarıda kalacağına, saygın kişiliğini insanlar arasında temizlemek için büyük bir uğraş vereceğine alamet eder.

Rüyada ayak sürümek rüyayı gören kişinin artık kaderinin yüzüne güleceğine, memur ise terfi edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ayak uzatmak övgülerle ve başarılarla dolu bir yaşam sürüleceğine, ailesine, arkadaşlarına ve akrabalarına karşı güveninin kırılacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments