Rüyada siyah adet kanı görmek

Rüyada siyah adet kanı görmek platonik olarak ilgi duyduğu birisine açılacağına, başına uğursuzluklar geleceğine, kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına, çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine, eğitim hayatında çok üst kademelere çıkacağına, çok hayırlı kişiler ile çeşitli ortaklıklar kurup çok zengin olunacağına, büyük sorunlar yaşayacağı bir dönemi neredeyse hiç zarar görmeden atlatacağına, iş alanında kendi uzmanlığını öne çıkararak markalaşmış bir isim haline gelineceğine, duyguların karşılık bulacağına, hastalıkların biteceğine, hataların telafi edileceğine ve yakın bir akrabaya iş konusunda destek olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah adet kanı gördüyseniz:

  • Ailevi veya ülkeyle ilgili konularda hassaslaşabiliriz ya da hassasiyet gerektiren konular ortaya çıkabilir.

Rüyada siyah adet kanı görmek atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine delalet etmektedir.

Rüyada adet kanı yıkamak sorunların ve sıkıntıların zahmetsiz bir şekilde çözüleceğine, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, artık bu dünyada da ödüllendirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada adet kanı temizlemek işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, hafifleyeceğine, şifa bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada başkasının adet kanı görmek maddi yükümlülüklerin azalacağına, maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada çok adet kanı görmek deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına, zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, ele geçen kazancın allah yolunda harcanacağına, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, hayallerin bir bir gerçekleştirileceğine yorulur.

Rüyada kurumuş adet kanı görmek umutsuzluk, belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına, rahat edeceğine, neşesini hiç kaybetmeyeceğine inanılır.

Rüyada adet olduğunu ve kanı görmek böylece hayata yeniden sarılacağına, hastalıklardan kurtulacağına yorulur.

Rüyada adet kanı içmek meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine, geçim derdinin biteceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments