Rüyada silahla vurulmak ve ölmek

Rüyada silahla vurulmak ve ölmek aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına ve bu iki durum sayesinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, yeni yerler göreceğine, işiyle nam salacağına, planlı ve programlı davranacağına, kazanç elde edeceğine, adından söz ettirecek adımlar atacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, düşmanların ve rakiplerin çok büyük kıskançlıklar duyacağına ve uzun, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, yardıma ihtiyaç duyacağına, olanaksızlıklarla mücadele eder hale geleceğine, borçların kısa süre içinde ödeneceğine, kazancın allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına delalet eder.

Rüyada silahla vurulmak ve ölmek gördüyseniz:

  • Bazı işlerin en baştan yapılması gerekebilir ya da belli düzeltmeler gerekebilir.

Rüyada silahla karnından vurulmak belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine, yüzünün güleceğine, sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına delalettir.

Rüyada baştan silahla vurulmak rakiplerine karşı zafer elde edeceğine, üstün başarılar alacağına, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına yorulmaktadır.

Rüyada sırttan silahla vurulmak elinin darlığa ve yokluğa düşmeyeceğine, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine bu sayede manevi olarak da huzurlu olacağına, hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine işaret eder.

Rüyada silahla dizinden vurulmak bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, ana baba dualarının alınacağına, iş sahibi olunacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, iyileşeceğine, kısmet alacağına tabir olunur.

Rüyada kurusıkı silahla vurulmak çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine, isteklerini yerine getireceğine, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına alamet etmektedir.

Rüyada silahla boynundan vurulmak işlerinin duracağına, mutsuz, üzgün ve moralsiz günler geçireceğine, en yakınındaki kişilerle arasının açılacağına alamet eder.

Rüyada silahla vurulmak kovalanmak istediğiniz gibi birisi ile tanışıp ilişkinizi evliliğe dönüştüreceğinize, geçim zorluğundan kurtulacağına, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada karnından silahla vurulmak hayatının olumsuz yönde değişeceğine, zenginliği bulacağına, kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments