Rüyada sigara tutmak

Rüyada sigara tutmak hiç istemediği olaylar ile karşılaşacağına, atacağı her adımda çok büyük başarılar kazanacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, yarar getireceğine, yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına, işinin gücünün rast gideceğine, onu yapmadığı şeylerden sorumlu tutacağına, küslüklerin, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların da biteceğine, sağlıklıysa ömrünün hep sağlıklı olacağına, kişinin bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına ve inzivaya çekileceğine alamet etmektedir.

Rüyada sigara tutmak gördüyseniz:

  • Sözlerinize çok dikkat etmelisiniz.

Rüyada sigara içmeyen birinin sigara içtiğini görmek işlerinin sürekli aksi bir şekilde ilerleyeceğine, bir sebeple işlerini daha kontrollü ve getireceği ve götüreceği şeyleri hesaplayarak gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada sigara kırmak yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, bir sebeple çeşitli sorunlar yaşanacağına inanılır.

Rüyada sigara ve çakmak vefasızlık ve haksızlık göreceğine, yakın bir arkadaşa iş imkanı sağlanacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine tabir olunur.

Rüyada sigara satmak amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına, hayırlı bir kısmetle mutlu bir yuva kurma yolunda adım atılacağına yorulur.

Rüyada sigara içmemek rahat, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sigara tutmak o kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, bir sebeple işlerinin gitgide daha da kötü bir hal alacağına alamet eder.

Rüyada sigara vermek kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, işinin gücünün rast gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada sigara almak saygınlık kazanacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, zararlarını telafi edeceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments