Rüyada sigara paketini atmak

Rüyada sigara paketini atmak kayıplar nedeni ile kişinin özel yaşamında da büyük sorunlarla karşılaşacağına, alınacak maddi destek ve gösterilecek sabır sayesinde işyerinin düze çıkartılacağına, rüya sahibinin bu kişiler ile olan bağlarını kopartacağına, düzenli ve disiplinli bir yaşam kuracağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, kurulu bir düzene kısa yoldan ulaşacağına, fakat rahatsızlıklarının tamamen ortadan kalkmayacağına, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına işaret eder.

Rüyada sigara paketini atmak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız sizi değişiklikler yapmanıza neden olacak konuşmalara yönlendirebilir.

Rüyada sigara paketini atmak atılan bütün adımların zarar ettirecek bazı kişiler tarafından adım adım takip edileceğine, bol kazançlı günler geçireceğine, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sigara içmeyen birinin sigara içtiğini görmek bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edeceğine, tüm yaşamını donanımlı kimse haline gelmek için harcamaktan geri durmayacağına, işinin ehli durumuna geleceğine delalettir.

Rüyada sigara çalmak kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine, daha rahat ve huzurlu bir dönemin açılacağına, sorunların çabucak atlatılacağına, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada sigara ve çakmak uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, ne yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sigara tutmak doğru yolu bulacağına, eşlerin birbiri ardına büyük tartışmalara gireceğine delalettir.

Rüyada sigara satmak hakkını koruyamadığı gibi, ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine, malların çoğalacağına tabir olunur.

Rüyada sigara kırmak sevdiği kişiler ile çok büyük ve mutluluk dolu gelişmeler yaşayacağına, herkesin önünde olacağına rivayet eder.

Rüyada sigara içmemek ağır bir hastalık ile uğraşıldığını duyacağına, eski huzurun yeniden sağlanacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments