Rüyada şiddetli kavga görmek

Rüyada şiddetli kavga görmek çok büyük maddi sorunların yakın bir zamanda işleri çok kötü etkileyeceğine, özel hayatının renkleneceğine, işlerin yoluna gireceğine, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, anne baba duası alınacağına, yükünün azalacağına ve böylelikle içine düştüğü maddi sıkıntının da sonunun geleceğine, kişinin mutluluğunu artırarak, yaşayacağı her güzellik için allah’a şükran borçlu olacağına, böylece yüzünün güleceğine, bir sebeple aile hayatını ve iş hayatını aksatacağına, zor bir işle ilgili olarak önemli bir sınav vereceğine, konuşmaz olacağına, yaşama isteğini ve yarınlara olan inancını da kaybedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada şiddetli kavga gördüyseniz:

  • Görev veya sorumluluklarınızı ihmal etmeniz durumunda evinizle ilgili problemler söz konusu olabilir.

Rüyada şiddetli kavga görmek sıkıntıların sona ereceğine, zor günlerin geride kalacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine işarettir.

Rüyada şiddetli kavga etmek uğranmış olan bütün zararların ortadan kalkacağına, rızkını kazanırken zorlanmayacağına ve refah içinde bir yaşam süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada şiddetli ses duymak aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına, şansa yorulmaktadır.

Rüyada şiddetli yağmurda ıslanmak yaptığı işin eskisinden de çok ilgi göreceğine, müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına, büyük bir hamle yaparak bu durumu kendi lehine çevireceğine delalet eder.

Rüyada şiddetli deprem görmek rüya sahibinin az bir sürede ferahlığa kavuşacağına, çevresindeki güzel, iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının da artacağına işarettir.

Rüyada şiddetli akan su görmek daha iyi bir eve çıkılacağına, iş hayatındaki çalışmalarının yarıda kalacağına, saygın kişiliğini insanlar arasında temizlemek için büyük bir uğraş vereceğine işarettir.

Rüyada şiddetli gök gürültüsü görmek yakın bir akrabanın çıkartacağı dedikodu yüzünden iş dünyasında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına ve oturulan muhitteki insanlardan sürekli laf işitileceğine, dünya malı edinerek rahata kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada çok şiddetli deprem görmek kazancın istenen seviyeye çıkartılacağına, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine, atılan her adımın hayırlı günler ve hayırlı haberler getireceğine ve gelecekten iş, aşk ve para işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments