Rüyada şeytanı kadın kılığında görmek

Rüyada şeytanı kadın kılığında görmek başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine bu durumun da hayatının alt üst olmasına neden olacağına, adının ve şanının yürüyeceğine, malının, parasının ve makamının artacağına, başarısının artacağına, aile hayatında büyük bir mutluluğun yaşanacağına, onların kimseye muhtaç edilmeyeceğine, sorunların ancak birlikte hareket edilerek çözüleceğine, uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına, sorunlarını çözeceğine, rahata kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada şeytanı kadın kılığında gördüyseniz:

  • Size yakın bir kişi veya bir iş arkadaşınızla ilişkileriniz gerilebilir.

Rüyada şeytanı kadın kılığında görmek evden çıkıyorsa da haneden birinin evlenip gideceğine, mal ve mülk sahibi olup refah içinde yaşayacağına inanılır.

Rüyada şeytanı başkasının kılığında görmek ilerleyeceğine ve rahat geçim sağlayacağına, moralsiz ve tatsız günler geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada şeytanı köpek kılığında görmek yatırımların hayır getirmeyeceğine ve bu uğurda harcanan sermayenin de boşa gitmiş olacağına, kısa vadede yüklü miktarda kazanç getirecek çalışmalara girileceğine inanılır.

Rüyada erkek kılığında kadın görmek kötü kişilerin haneden uzak tutulacağına, iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine ve sevinçli haberler alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada kadın kılığında erkek görmek çapkınlıkları yüzünden eşi ile arasının açılacağına, anne baba dualarının alınacağına ve sonunda büyük kazanç elde edilecek bir yola girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada şeytanı insan kılığında görmek hayata karşı bakışının değişeceğine, dikkat çekeceğine ve konuşulur olacağına işaret etmektedir.

Rüyada erkeği kadın kılığında görmek eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine, maddi anlamda rahatının daimi olacağına, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, gam ve keder çekmeyeceğine alamet eder.

Rüyada kadın kılığında şeytan görmek aksiliklerle dolu bir işe gireceğine, rakiplerini ve düşmanlarını kendinden uzak tutacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments