Rüyada sevgiliyi üzmek

Rüyada sevgiliyi üzmek sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, emeklerinin karşılığını alacağına, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, işten yana şansının açık olacağına ve çok bereketli bir dönem geçireceğine, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına, sorunlarının günden güne artacağına, borç içinde bir yaşam süreceğine, aile hayatında çok kötü dönemler geçirmesine sebep olacağına, böylece rüyayı gören kişinin, sorunlarından kurtulacağına, çok mutlu günler geçireceğine, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine, eğer bekarsa, hayırlı bir erkek ile evleneceğine delalettir.

Rüyada sevgiliyi üzmek gördüyseniz:

  • Bazı konularda bazı kişilere net davranabilir ya da net davranmalarını isteyebilirsiniz.

Rüyada sevgiliyi korumak hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, karamsar olacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine işarettir.

Rüyada sevgiliyi tokatlamak işlerindeki bereketin kaçacağına, musibetlerden, sıkıntılardan, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine delalettir.

Rüyada sevgiliyi kurtarmak canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine, sevgiliyle muhabbetin daha da derinleşmesine inanılır.

Rüyada sevgiliyi kovmak gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına, bir süre insanlardan uzak olmak isteyeceğine işarettir.

Rüyada sevgiliyi soymak bundan menfaat elde edeceğine ama yaptığı yanlış nedeni ile artık huzurunun kalmayacağına, dertleşerek moral bulacağına işaret eder.

Rüyada sevgiliyi düşünmek yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına, işindeki verimliliğinin artacağına, umutlarının çoğalacağına ve herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevgiliyi görmek adını aklamak için uzun süre uğraşmak zorunda kalacağına, aşırı gururlu bir şekilde, ilkelerinden asla taviz vermeden, onurlu bir yaşam süreceğine inanılır.

Rüyada sevgiliyi kıskandırmak bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına, rahatlığa erileceğine, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine ve mutlu olunacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments