Rüyada sevgilisinden hamile olduğunu görmek

Rüyada sevgilisinden hamile olduğunu görmek kendini onlara karşı savunmakta zorlanacağına, güzel gelişmeler yaşayacağına, aşk yaşamınızda fazla rahat davrandığınıza, bir miktar para kaybedeceğine ve üzüntü yaşayacağına, kazancının hiçbir şekilde daha azalmayacağına, sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine ancak daha sonra sıkıntılı bir döneme gireceğine, çok büyük zararlar edeceğine, çok daha büyük sorunlar yaşayacağına delalettir.

Rüyada sevgilisinden hamile olduğunu gördüyseniz:

  • Bir kavganın içinde olabilirsiniz.

Rüyada sevgilisinden hamile olduğunu görmek yaptığı her çalışmada daha çok ses getireceğine, çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine inanılır.

Rüyada eski sevgilisinden hamile olduğunu görmek sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına, aile hayatına kötü bir leke sürülmeyeceğine işaret eder.

Rüyada sevgilisinden hamile kaldığını görmek özellikle geçmişte ödenmeyen veya kapandı sanılan bir borcun bugünlerde kişinin karşısına çok yüklü bir miktarda çıkarak can sıkıntısı yaratacağına, rızkının her geçen gün daha da artacağına, maddi açıdan çok hayırlı bir dönem geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilisinden çocuğu olduğunu görmek maddi olarak kötü bir karara varılacağına, zorlukların, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada sevgilisinden hamile kalmak ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, sıkıntısı olanın ferahlığa çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hamile olmayan birinin hamile olduğunu görmek yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine, yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına, sıkıntılarını başarılı bir şekilde bertaraf edeceğine işarettir.

Rüyada hamile değilken hamile olduğunu görmek hayatından ve sevdiklerinden her zaman fayda göreceğine, sıkıntıya düşeceğine, huzursuz olacağına inanılır.

Rüyada sevgilisinden çocuğu olduğunu görmek sorunların ve dertlerin biteceğine, herhangi bir yardım almasan çok büyük bir sorunun üstesinden geleceğine inanılır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments