Rüyada sevgilisi olduğunu görmek

Rüyada sevgilisi olduğunu görmek girilen işlerde bir türlü tutunulamayacağına, onun sayesinde iş ve ekmek elde edeceğine, sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine, rüya sahibinin yeteneğini, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına, aile hayatındaki muhabbetin artacağına, çoluk çocuğa karışacağına, geçim derdi olmadan rahatlık içinde yaşayacağına ve hayatından razı geleceğine, karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine, sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, çok hayırlı işlere atılacağına ve yaptığı işlerde her zaman çok büyük başarılar göstereceğine, sevdiği kişilerden birinin yaptığı büyük bir hata yüzünden başının çok ağrıyacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevgilisi olduğunu gördüyseniz:

  • Çevrenizde veya görünüşünüzde yapacağınız değişiklikler iltifatların, romantik planların veya fırsatların önünü açabilir.

Rüyada sevgilisi olmayan birinin sevgilisi olduğunu görmek bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine, büyük oranda kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada sevgilisi olduğunu görmek karısı şile arasının çok iyi olacağına, eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına ve büyük ruhsal sorunlar yaşayabileceğine yorulur.

Rüyada kızının sevgilisi olduğunu görmek rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük üzüntüyle çıkacağına, kafasındaki soru işaretlerinin çözüleceğine delalettir.

Rüyada arkadaşını sevgilisi olduğunu görmek düşmanlar ile mücadele edeceğine, para sıkıntısından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada hoşlandığın erkeğin sevgilisi olduğunu görmek sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, yardım ettiği kişilerden ihanet göreceğine delalettir.

Rüyada sevgilinin başka sevgilisi olduğunu görmek çok büyük ve kaçınılmaz bazı sorunlar ile yüz yüze geleceğine, hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kocasının sevgilisi olduğunu görmek yakın bir kimsenin işle ilgili yapacağı bir yorumdan ötürü moralin iyice bozulacağına, sermayesini kaybedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada babasının sevgilisi olduğunu görmek ardından birçok konuda yardımcı olacağına, dertlerin biteceğine, sorunların aşılacağına işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments