Rüyada sevgilinizin ağladığını görmek

Rüyada sevgilinizin ağladığını görmek hayatı boyunca saygı duyulan ve el üstünde tutulan kimse haline gelecek önemli işlere imza atacağına, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine, insanları günah işlemeye teşvik edeceğine ve hayırlı işler yerine kötü şeyler yapacağına, eşiyle arasında istediği gibi yakınlaşmaların olmayacağına, kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, kalkınacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına tabir olunur.

Rüyada sevgilinizin ağladığını gördüyseniz:

  • Diğerlerinin yaptığı değişiklikler nedeniyle siz zor durumda kalabilirsiniz.

Rüyada sevgilinizin ağladığını görmek iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine ve sevinçli haberler alınacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilinizin ağladığını görmek hayırlı bir işe başlayacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde herhangi bir zorluk çekmeden kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinizin öldüğünü görmek üzüleceğine, umduğunu bulamayacağına, çok büyük ve anlamlı çalışmalara imza atacağına inanılır.

Rüyada sevgilinizin sizden ayrıldığını görmek kısa süre içinde yarar getirecek bir karar verileceğine, müjdeli haberler alacağına, olumlu, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, rahat edeceğine delalet eder.

Rüyada sevgilinizin başkasıyla evlendiğini görmek tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, çaresiz durumlara düşeceğine, yanlış anlaşılacağına işaret eder.

Rüyada sevgilinizin aldattığını görmek işlerinin günden güne bozulacağına, parasal sıkıntıların çok büyük olacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevgilinizin eski sevgilisini görmek bir sebeple büyük bir sıkıntı yaşayacağına, ev içinde sorunların ortaya çıkacağına delalet eder.

Rüyada sevgilinizin sizi aldattığını görmek umutsuzluğa düşeceğine, ağlayacağına, olur mu olmaz mı diye düşünmeden fevri davranacağına, kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments