Rüyada sevdiğini uçarken görmek

Rüyada sevdiğini uçarken görmek büyük beklentiler ile girilen işler sonunda zarar edileceğine, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine, yaşadığı olayların kötü gideceğine, suyun üstünde kolaylıkla giden sandal bu kötü sürecin biraz daha uzun süreceğine, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına, sorunların teker teker aşılacağına, zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, sevilen kişilerle araya kara kedi gireceğine, bazı sağlık sorunları yaşanacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, geçim derdinin, hastalığının, üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına delalettir.

Rüyada sevdiğini uçarken gördüyseniz:

  • Başkalarına yardım ettikçe kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Rüyada sevdiğini uçarken görmek aklında bulunan bazı çalışmaları çok yakın bir zaman içinde gerçeğe çevireceğine, istediği makama geleceğine, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada uçarken korkmak içinin de rahat edeceğine, durumu çok geç fark ettiği için çok üzüleceğine ve kafasını duvarlara vuracağına yorulmaktadır.

Rüyada uçarken düşmek gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına, büyük başarıların göğüsleneceğine delalettir.

Rüyada güvercini uçarken görmek ancak herkese yardım eden bir kişi olunması sayesinde bu kötülüğün zarar vermeden bertaraf edileceğine, kazanç kapılarının kapanacağına tabir olunur.

Rüyada leylekleri uçarken görmek kimseden korkmayacağına, sorun yaratan bir durumun kısa süre içinde ortadan kaldırılacağına, eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına ve yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine işarettir.

Rüyada uçağı uçarken görmek maddi ve manevi olarak elinden gelen herşeyi yerine getireceğine, kazancının daha da artacağına işaret etmektedir.

Rüyada kargayı uçarken görmek elinize geçecek paraların hızlı bir şekilde kaybolacağına, maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyada leyleği uçarken görmek gelirinin de garanti altında olacağına, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde büyük bir sabırla son bulacağına yorulur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments