Rüyada sevdiğini başkasından hamile görmek

Rüyada sevdiğini başkasından hamile görmek kişinin elindekilerinden de olacağına, çok üzüleceğine ve daha sonra gelecek güzel haberler ile çok büyük bir sevinç yaşayacağına, moralinin her zaman yerinde olacağına, karşılaşılan kötü bir durum yüzünden aksiliklerin daha da artacağına, bereketli yağmurlara, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, insanların güvenini kazanacağına, bir sebeple sorunlarla direkt muhatap olmak zorunda kalınacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğini başkasından hamile gördüyseniz:

  • Belli konulardaki düşünceleriniz ya da pozisyonunuz değişebilir.

Rüyada sevdiğini başkasından hamile görmek işyerinde kıskanç bir kişinin yol açacağı bir sorun yüzünden üzüntü duyulacağına, güçlü, kudretli ve hikmetli kimse olacağına delalettir.

Rüyada sevdiğini başkasından kıskanmak mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına, istenmeyen olayların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada sevgiliyi başkasından hamile görmek ailesini hem gururlandıracağına, varlık ve bolluk içinde bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başkasından hamile olduğunu duymak kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine, düştüğü zor durumlardan allah’ın yardımı ile kurtulacağına, birçok sıkıntıya iyi geleceğine ve çok daha kötü durumlara düşmekten kurtaracağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasından hamile olduğunu görmek hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, kişinin afiyette, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada karısının başkasından hamile olduğunu görmek hayata daha sıkı tutunacağına, nahoş sözler işiteceğine, kendisini çok kötü hissedeceğine ve içinde bulunduğu durumdan çok rahatsız olacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğini hamile görmek kırgınlıkların tatlıya bağlanacağına, yaşam standartlarının yükseleceğine, iyileşeceğine, mallarının ve parasının çoğalacağına inanılır.

Rüyada başkasından hamile olmak diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, neşe ve sevinç içinde olacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ahmet özdemir

Çok sevdiğim bır kız var. 1 yıl peşinde koştum. Beni sevmedi. Dün rüyadam aynı evin içindeydik sohbet ettik. Konuştuk. Başkasında hamile kaldığını ve çocuğu aldırdığını söyledi.