Rüyada sevdiğin kızla sarılmak

Rüyada sevdiğin kızla sarılmak arkadaşına söylediği bir sırrın açığa çıkması yüzünden bazı kimselerle arasında kırgınlıklar yaşanacağına, yeni yollara girileceğine, yaşanacak tatsızlıklar yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, yeni bir kazanç kapısı açılacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine, hayırsız kişilerle iş yapmak zorunda kalınacağına, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına ve böylece çok rahat edeceğine, yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, daha dikkat çeken  ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğin kızla sarılmak gördüyseniz:

  • Çözüm üretirken bazı prensiplerinizde ödün vermemek için çaba göstermenizde fayda var.

Rüyada sevdiğin kızla sarılmak yeni insanlarla tanışacağına, sıkıntılı olduğu bir durumda rüya sahibinin sevinçten havalara uçmasına vesile olacak bir haber alacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kızla dolaşmak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, hayırlı insanlar ile tanışılacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin kızla yürümek tartışmalı bir işe girileceğine, ailesiyle olduğu gibi akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızla gezmek ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine, kurtuluşu bulacağına, hayırlı kısmetler alacağına ve allah’a şükredecek durumlara geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızla mutlu olmak yaşanan bu üzücü durumların aile hayatına da yansıyacağına, endişelerinin ve sıkıntılarının son bulacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğin kızla telefonda konuşmak daha sonra yapılan araştırmalar sayesinde bu durumun düzeltilmesi için çaba harcanacağına, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, bu güzel gelişmeler sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kızla birlikte olmak yaptığı işlerin durma noktasına geleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğin kızla uyumak allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine, karamsarlığa düşeceğine ve çevresindeki kişilerle yaşayacağı fikir çatışmaları nedeniyle o kimselerle yollarını ayıracağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments