Rüyada sevdiğin kişi tarafından reddedilmek

Rüyada sevdiğin kişi tarafından reddedilmek manevi olarak büyük bir ferahlık yaşanacağına, yanlış yönde kararlar verileceğine, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, maddi ve manevi yönden kötü bir döneme girip işlerin zarara uğrayacağına, zorlukların ve musibetlerin sürekli artacağına, rüya sahibinin gönlünün feraha ereceğine, işlerinin de bir düzene oturacağına, başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin kişi tarafından reddedilmek gördüyseniz:

  • Yakınlarınızı ya da komşularınızı ilgilendiren gelişmeler vaktinizi alabilir.

Rüyada sevdiğin kişi tarafından azarlanmak sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişi tarafından reddedilmek gelecek günlerde yeni gelir kapılarınızın açılacağına, kötü günlerini arkasında bırakacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişi tarafından istenmemek dertlerinin biteceğine, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve herşeyin bu sayede çok daha keyifli bir hal alacağına, sorunların kısa sürede sone erdirileceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin kişi tarafından takip edilmek sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, bereket ve zenginlik içinde yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişi tarafından terslenmek attığı hayırlı adımların kendisini mutluluğa ve zafere taşıyacağına, yarar getireceğine, maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı olacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin kişi tarafından öpüldüğünü görmek onun aracılığıyla rahat yüzü göreceğine, çok rahat ve huzurlu bir aile ortamı yaşandığına ve uzun bir hayat boyunca herhangi bir soru yaşanmadan birlikte mutlu olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişi tarafından öpülmek ancak bu kararın ardından bazı sorunlar yaşanacağına, maddi anlamda bir anda statü atlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişi tarafından aldatılmak ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına, her türlü engeli ve zorluğu aşacak kudrete sahip olacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments