Rüyada sevdiğin insanın resmini görmek

Rüyada sevdiğin insanın resmini görmek kötü yollara gireceğine, rüyada başbakanın elini sıkmak rüyada başbakan tarafından görüşme için kabul edilmek ve el sıkışmak kişinin saygınlığının, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına, çözüm bulmak için fikir danışacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, sıkıntılı günler yaşayan eski kocasına destek olacağına, uğranılan zararın çok kısa sürede telafi edileceğine, yeni iş kollarına girileceğine, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine ve herkesin el sıkışıp barışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin insanın resmini gördüyseniz:

  • Ani kararlar bedeller ödetebilir.

Rüyada sevdiğin insanın resmini görmek bir sebeple çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, elinde bulunan imkanları kullanmaya çalıştığında birçok sorunla karşılaşacağına, başarıların başkaları tarafından da övgüyle karşılanacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiği insanın resmini görmek allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret sayesinde de her gün şükredeceğine, rahatın kaçacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin resmini görmek zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına ve evleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin insanın yüzünü görmek aile hayatında çok sevindirici haberler alacağına, yaşamı boyunca kendinden çok önce onları düşüneceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğin insanın elini tutmak ancak kısa süre içinde bu sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına, bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin insanın gittiğini görmek yaralayacağına ve küstüreceğine, birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin insanın öldüğünü duymak kasasının ağırlaşacağına, başarısızlığa düşüleceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğin insanın ailesiyle tanışmak keyfin kaçacağına, sorunların eşle oturup konuşularak çözüme kavuşturulacağına rivayet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments