Rüyada sevdiğin birini sigara içerken görmek

Rüyada sevdiğin birini sigara içerken görmek hane halkının verilen kararları destekleyeceğine, üzüleceğine ve hatta hastalanacağına, dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına ve atacağı doğru adımlar sayesinde büyük bir zenginliğe sahip olacağına, haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine, nankörlük, vefasızlık, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, maddi açıdan büyük kazanç getirecek projelere imza atılacağına, rüya sahibinin, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine, saygınlık kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin birini sigara içerken gördüyseniz:

  • Size ilham veren veya cesaretlendiren kişilerle iş birliği yapabilir veya bir araya gelebilirsiniz.

Rüyada sevdiğin birini sigara içerken görmek deyim yerindeyse kolu kanadı kalkmayacak kadar isteksiz ve halsiz durumlarda bulacağına, hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada ölmüş birini sigara içerken görmek ticaretinin hızlanacağına, rızkının genişleyeceğine, girilen bir işten ötürü uykusuz zamanlar geçirileceğine delalet eder.

Rüyada tanıdığın birini sigara içerken görmek dileklerinin gerçekleşeceğine ve dileklerinin de tutacağına, finansal açıdan kritik bir noktaya geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başka birini sigara içerken görmek zor durumlarda kalacağına, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada sigara içmeyen birini sigara içerken görmek maddi açıdan çok hayırlı bir dönem geçireceğine, eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine işaret eder.

Rüyada ölü birini sigara içerken görmek ani ve beklenmedik güzellikler olacağına, ancak çok büyük bir zarar görmesine, çok zor bir duruma düşmesine ve büyük üzüntüler yaşamasına rağmen herhangi bir şekilde düzelme olmayacağına yorulur.

Rüyada tanıdık birini sigara içerken görmek elindeki herşeyi kaybedeceğine, büyük sorunlar yaşayacağına, sonra da içine düştüğü zor durumu olgunca kabul edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişiyi sigara içerken görmek gerçeklikten uzaklaşacağına, yaşanan olumsuzluklardan ders çıkarılacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments