Rüyada sevdiğin adamla öpüşmek

Rüyada sevdiğin adamla öpüşmek karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine, yaşanan eksikliklerin giderileceğine ve çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına, kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, yapmadığı şeylerden ve söylemediği sözlerden sorumlu tutulacağına, iyi şartlarda yaşayacağına, gelirinin de garanti altında olacağına, mutlu ve huzurlu hissedeceğine, zenginlik kazanacağına, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin adamla öpüşmek gördüyseniz:

  • Çevrenizde bazı konulara farklı yaklaşmanızı ya da olayları farklı şekilde ele almanızı öneren kişiler olabilir.

Rüyada sevdiğin adamla öpüşmek aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, önemli ve saygın birinden yardım alacağına, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğin adamla yatmak ancak bu duruma rağmen sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin adamla evlendiğini görmek içindeki sıkıntıların gideceğine, kişinin endişelerinden, kötü düşüncelerinden, karamsarlığından ve umutsuzluğundan da arınacağına, hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına, işsizin iş bulacağına, rüyayı gören kişinin, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğin adamla evlenmek maddi gücünün her geçen gün artacağına, kalabalık bir halı saha ise kişinin çok büyük bir topluluğa konuşma yapacağına işarettir.

Rüyada sevdiğin adamla seviştiğini görmek depresyona gireceğine, girilen işlerde bir türlü düzen sağlanamayacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin adamla öpüştüğünü görmek başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına, hasret çekileceğine, rahatsızlıklarla boğuşulacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, düzenin bozulacağına, haneye nifak gireceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin adamla sarılmak sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, canını sıkan şeyleri yeneceğine ve dert edindiği ve çözmek için büyük emek verdiği bazı sorunları birkaç denemeden sonra çözüme kavuşturacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin adamla telefonda konuşmak gücünü, kendine olan inancını ve gelecekle ilgili beklentilerini kaybedeceğine, sorunlarının yakında biteceğine, işlerinin zarara uğrayacağına yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments