Rüyada sevdiği kızın öldüğünü görmek

Rüyada sevdiği kızın öldüğünü görmek başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına, iş hayatındaki rakiplerinin de hep arkada kalacağına, sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, evinde hiçbir zaman kıtlık yaşanmayacağına, ihtiyaçlarını kolaylıkla ve gönlünce karşılayacağına, kötü günler için daima kenarda para tutacağına, daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada sevdiği kızın öldüğünü gördüyseniz:

  • Belirsizlikler sizi yavaşlatabilir.

Rüyada sevdiği kızın öldüğünü görmek işsiz ve aşsız kalmayacağına, eşinden ve çocuklarından da her zaman sevgi ve saygı göreceğine delalettir.

Rüyada sevdiği kızın hamile olduğunu görmek hiç tahmin etmediği kadar iyi bir çalışmaya yardımcı olacağına, daha önce kazanmadığı kadar büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiği kızın babasıyla konuşmak heveslerinin de azalacağına, zorlukların yaşanacağına, hayatında belanın ve uğursuzluğun kol gezeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiği kızın güldüğünü görmek bekârsa da evli bir kadınla birlikte olacağına, kişinin güzel bir yaşama kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiği kızın elini tutmak huzurlu bir yaşama sahip olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından çabucak kurtulacağına işaret eder.

Rüyada sevdiği kızın ağladığını görmek büyük üzüntülere sebep olacak ve hiçbir şekilde hayır getirmeyecek bir ilişkiye başlanacağına, geçim derdinin sona ereceğine, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiği kızın evine gitmek yaşamı boyunca niyetini ve kalbini bozmadan hareket ettiği için her işinin rast gideceğine, hayatının geri kalan döneminde yalnız olacağına alamet eder.

Rüyada sevdiği kızın ailesini görmek sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, onun tarafından çok sevilip, sayılacağına yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments