Rüyada sevdiği kişiyi ölmüş görmek

Rüyada sevdiği kişiyi ölmüş görmek onun el vermesi sayesinde borcundan, kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına, erkekler için pek çok kadını etkileyen çapkın biri olarak anılacağına, işlerini, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, bunun da kendisine kalıcı başarı, kazanç, makam ve rızık sağlayacağına, ancak doğru zamanda yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede işyerinde ve evinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, ayrılıkların birleşmeyle noktalanacağına, iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, evinde bereketin eksik olmayacağına, inancı, umudu ve gücünü yitirmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiği kişiyi ölmüş gördüyseniz:

  • Nerede ne zaman hareket edeceğinizi bilmelisiniz.

Rüyada sevdiği kişiyi ölmüş görmek çok büyük paralar ve mallar kaybedeceğine, iş hayatında çok büyük bir düşüş yaşanacağına, çapkınlıkları yüzünden eşi ile arasının açılacağına işaret eder.

Rüyada sevdiği kişiyi görmek daha sonra çok hayırlı adımlar atacağına, kazancının iki kat artacağına, büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına ve kazanılan bazı hayırlı kısmetler ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, kibir nedeni ile karşısına çıkacak kısmetleri beğenmeyip, her zaman daha iyisini isteyeceğin de işaret eden rüya, aynı anda birden fazla işle meşgul olunduğu için tam olarak bir konuya konsantre olunamadığı için istenilen başarıya henüz ulaşılamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiği kişiyi kurtarmak tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, yatırımlarının kendisine kar getireceğine ve yüzünü güldürecek şekilde sonuçlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiği kişiyi kaybetmek yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların son bulacağına işarettir.

Rüyada sevdiği kişiyi evinde görmek alınan onca önleme ve verilen onca çabaya rağmen çok zor durumlara düşüleceğine, aile hayatında kırgınlık yaşanacağına, kurtuluşa kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiği kişiyi hastanede görmek çok büyük sorun yaratan bazı sıkıntılardan hızlı bir şekilde hiç zarar görmeden kurtulacağına, hanesinde rızkın, nimetin ve kazancın artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiği kişiyi sevgilisiyle görmek yaşayacağı bu kötü tecrübe nedeniyle de manevi anlamda çöküntüye uğrayacağına, durumu değiştirmek için elinden gelen hiçbir şey olmayacağına yorulur.

Rüyada sevdiği kişiyi uyurken görmek bulunduğu çevresinde madden ve manen kuvvetleneceğine, imkânlarının kendisini rahat yaşatacak kadar geniş olacağına rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments