Rüyada sevdiği kişinin gözlerine bakmak

Rüyada sevdiği kişinin gözlerine bakmak ticaretin büyüyeceğine, karşısına çıkan her şansı ve kısmeti değerlendireceğine, geçmişte kalmış bir sorunla tekrar muhatap olunacağına, zarar verecek bir kişiden yardım almak zorunda kalınacağına, bu kişi yüzünden büyük sıkıntılar çekileceğine, maddi açıdan çok doğru adımlar atılacağına, borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına, kişinin gerek iş, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine, üzüleceğine, moralsiz ve düşünceli olacağına, maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiği kişinin gözlerine bakmak gördüyseniz:

  • Size başarı getirecek çözümler için ekip çalışmasına veya diğerleriyle uyumu yakalamaya önem vermelisiniz.

Rüyada sevdiği kişinin gözlerine bakmak tüm bunların ardından bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, gözünü para hırsı bürüyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin gözlerine bakmak kişinin tüm hayatının değişeceğine, fakir ve güçten düşmüş bir kimse olacağına, kişinin yine eskisi gibi neşeli olacağına alamet eder.

Rüyada sevdiği kişinin vurulduğunu görmek kendisini çok yıpratacak bazı olaylar yaşayacağına, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine ve uzun zaman önce yapılmış olan bir hata yüzünden maddi ve manevi olarak çok yıpranacağına işaret eder.

Rüyada sevdiği kişinin annesini görmek nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine ve geçici bir ayrılık yaşanacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin hayırlı bir şekilde geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiği kişinin evinde olmak içine düşen fesada yeniliceğine, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiği kişinin nişanlandığını görmek kolaylığa kavuşacağına, kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine inanılır.

Rüyada sevdiği kişinin sarıldığını görmek sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine, daha iyi imkânlara sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiği kişinin onu sevdiğini görmek mutluluğun günden güne daha da artacağına, bir sebeple sağlık durumunun bozulacağına, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük üzüntüyle çıkacağına, karşılaştığı bazı ayak oyunları yüzünden yakın bir zaman içinde işsiz kalacağına, verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments