Rüyada sevdiği birinin elini tutmak

Rüyada sevdiği birinin elini tutmak maharetli bir kişi ile evlenileceğine, maddi ve manevi olarak elinden gelen herşeyi yerine getireceğine, maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, huzura, keyfe, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına, ruhunu daraltan, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, borçların biteceğine, yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına, çok büyük başarılar kazanılacağına, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, kendisini üzen konular yüzünden başının çok ağrıyacağına alamet eder.

Rüyada sevdiği birinin elini tutmak gördüyseniz:

  • Eğlencenin dozunu kaçırmamalısınız.

Rüyada sevdiği birinin elini tutmak her işi ile daha çok ses getireceğine ve büyük başarılar kazanacağına, evlendiği hayırlı kısmet ile yakın zaman içinde aralarının açılacağına inanılır.

Rüyada sevdiği birinin elini öpmek iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine, çalışmaların günden güne daha popüler olacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiği kişinin elini öpmek ekonomik şartlarının iyileşeceğine, sevdiği kişiyle çok uyumlu bir ilişki yaşayacağına delalettir.

Rüyada sevdiği kızın elini öpmek yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, işlerinin hafifleyeceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiği kişinin elini tutmak kısa bir zaman içinde maddi açıdan zarar getirecek bir işe adım atılacağına, makamının yükseleceğine işarettir.

Rüyada sevdiği insanın elini tutmak şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, borçlarını ödemeyi başaracağına rivayet eder.

Rüyada sevdiği kızın elini tutmak yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, ferahlığa çıkacağına ve çözümsüz kalmış problemlerin çözümleneceğine işarettir.

Rüyada sevdiği birinin hastalandığını görmek herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments