Rüyada serçe pisliği görmek

Rüyada serçe pisliği görmek rüya sahibinin de hayattan daha fazla zevk alacağına, yüzünde güller açacağına, bol nimete kavuşulacağına, çok iyi bir kazanca sahip olduğuna ve bu sayede maddi olarak çok fazla sıkıntı yaşamayacağına, çevre, iş ve mekan değiştireceğine, aile hayatında çok kötü ve tartışma dolu günler geçireceğine ve endişe ettiği problemlerin çözüme ulaşacağına, büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına, sözünde duracağına, hep dua edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada serçe pisliği gördüyseniz:

  • Mantıklı düşünmeniz veya aklınıza güvenmeniz normal koşullarda halledemeyeceğiniz veya öngöremeyeceğiniz şeylerle ilgili ilerleme sağlamanıza yardım edebilir.

Rüyada serçe pisliği görmek sadık ve zor durumlarda yanında olacak gerçek bir arkadaşa, çok hızlı bir şekilde müdahale etmesine rağmen sorunun bir türlü çözülememiş olduğuna ancak daha sonra biraz daha sabır ve gayret ile sorunu tamamen ve hiçbir zarara uğramadan ortadan kaldıracağına yorulur.

Rüyada serçe kurtarmak çektiği zorlukların biteceğine, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına, maddi açıdan çok büyük sıkıntılara girileceğine işarettir.

Rüyada serçe avlamak atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, kendisini sıkan ve üzen kişilerden uzak duracağına delalettir.

Rüyada serçe öldürmek karlı ortaklıklara gireceğine, makam sahibi olacağına, belalı insanlara denk geleceğine, onlardan hayırsızlık göreceğine bu nedenle hem maddi anlamda hem de manevi anlamda sarsılacağına alamet etmektedir.

Rüyada büyük serçe görmek yaşanan kırgınlıkların sona ereceğine, maddi olarak epey kayıp verileceğine yorulur.

Rüyada serçe kuşu öldürmek böylece rüyayı gören kişinin, sorunlarından kurtulacağına, çok mutlu günler geçireceğine, mutlu ve güzel günlerin geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölü serçe görmek ekmeğinin ve kazancının artacağına, bir sebeple bir süre üzüntü duyacağına işarettir.

Rüyada serçe kuşunu uçurmak müjdeli ve güzel haberler alacağına, ters giden işlerin düzeleceğine alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments