Rüyada şekeri görmek

Rüyada şekeri görmek her türlü iş pürüzünü yok ederek geleceğe daha umutlu bakacağına, eline geçecek haram bir maldan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine fakat ilerleyen zamanlarda kendisi ile bir duygu alışverişi içine giremeyeceği ve tabir yerindeyse gelenin gideni aratacağına, şan şöhret, itibar kazanacağına, malının büyük bir kısmını zarar edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için her yola başvurmasına rağmen içindeki kötülüğü atmayana kadar bu durumdan kurtulamayacağına, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına, hayatına şans ve uğur getirecek işler yapacağına, içinde bulunulan ve kişiyi sıkıntı veren olumsuzlukların ardından gelecek büyük mutlu haberlere, iyi insanlarla arkadaş olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada şekeri gördüyseniz:

  • Bazı durum veya olayları ihtiyaçlarınıza göre yönlendirmeniz durumunda istediğiniz şeyleri yapmanız veya elde etmeniz daha kolay olabilir.

Rüyada şekeri görmek yeni bir ilişkiye başlayacağına, ömrünün uzun, bereketli ve hayırlı olacağına delalet eder.

Rüyada elma şekeri almak onun tarafından haksızlığa ya da iftiraya uğrayacağına, doğru yatırımlar yapacağına işaret eder.

Rüyada bayram şekeri vermek sevinçli ve mutlu haberler alacağına, yeni hayatında çok hayırlı ve kazançlı işlere imza atacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür yaşanacağına ve büyük arkadaşlıklar elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada toz şekeri dökmek kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanacağına sadece maneviyatının çökmesiyle kalmayacağına aynı zamanda maddi anlamda da zarar edeceğine, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine yorulur.

Rüyada pudra şekeri görmek yeni bir projenin başına geçirileceğine, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine yorulur.

Rüyada çay şekeri dağıtmak daha fazla başarı kazanılacağına, yanlış kararlar vereceğine rivayet eder.

Rüyada bonbon şekeri görmek eline geçen kazançla yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, büyük hatalar yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada hurma şekeri yemek günahtan temizlenmeye, hayat içinde rahatsız zamanlar geçireceğine,  bu durumları atlatmak için tekin olmayan bazı kişiler ile muhatap olacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments