Rüyada şehre tepeden bakmak

Rüyada şehre tepeden bakmak onunla sahici dostluğun farkına ve tadına varacağına, hayatının kendisini tatmin edecek kadar güzel ve hayırlı geçeceğine, aksiliklerin arka arkaya yaşanacağına, eğer dikkat etmezse yakın bir zaman içinde bu durumdan ötürü çok pişman olacağına, huzurlu ve güzel bir hayat yaşayacağına, az da olsa kazanç elde edeceğine, kariyerinde atılım yapacağına, ailesinin geçimini sağlayamaz ve onların karnını doyuramaz olacağına delalet eder.

Rüyada şehre tepeden bakmak gördüyseniz:

  • Geleceğinizi olumsuz etkileyebilecek hareketlerden kaçınmalısınız.

Rüyada tepeden şehre bakmak insanları hak yoluna çağıracağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, kötü giden bir projenin başına geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada şehre tepeden bakmak eline geçen bazı fırsatları çok kısa bir zaman içinde kullanamadığı için yakın bir zamanda elinden kaçıracağına ve bu yüzden karşılaştığı bazı kötü olaylar ile zor durumlara düşeceğine, işlerle ilgili olarak bu kişi ile bir ortaklık kurulacağına delalet eder.

Rüyada bir şehre tepeden bakmak bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına, bir sebeple maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada tepeden atlamak rahatsızlık veren durumların son bulacağına, aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine, borca batacağına, geçim derdi çekeceğine delalettir.

Rüyada bir şehre taşınmak hayatını devam ettirecek kadar kazanç elde edeceğine, sağlık sorunlarının başgöstereceğine, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine ve bu yüzden çok üzütü duyulacağına tabir olunur.

Rüyada başka şehre taşınmak insanları yönlendiren, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine, hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada uzak şehre girmek işinin yoluna gireceğine, daha büyük başarılar kazandıracağına işarettir.

Rüyada tepeden deniz görmek ince eleyip sık dokuması sayesinde kendisi için hep doğru ve isabetli adımlar atmayı başaracağına, atılacak adımlar ve ortaya konulacak projeler sayesinde çok büyük kazanç elde edileceğine delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments