Rüyada sedef görmek

Rüyada sedef görmek kazancının düşeceğine, geçiminin zor hale geleceğine, aile içindeki yokluk nedeniyle keyfinin ve huzurunun da kalmayacağına, kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına, her konuda çok şanslı, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına, düşmanınızın sizinle uğraşamayacak kadar güçsüz olduğuna, hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, problemlerinin de çözümlerine kavuşacağına, kaynak bulunduğunda çok başarılı bir çalışma ortaya konulacağına, kendisine istediklerini nasip edeceğine delalet eder.

Rüyada sedef gördüyseniz:

  • Bazı iş birliklerinizin gidişatı veya pek çok sayıda girişiminiz istediğiniz şekilde ilerlemeye başladığının sinyallerini vermeye başlayabilir.

Rüyada sedef görmek sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, mutlu günler göreceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, çok hayırlı ve güzel haberler alacağına yorulmaktadır.

Rüyada sedef küpe görmek maddi anlamda bir anda statü atlayacağına, ekonomik şartlarının iyileşeceğine, imkânlarının çoğalacağına alamet etmektedir.

Rüyada sedef taşı görmek yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, ruhen de sakin, huzurlu hissedileceğine yorulmaktadır.

Rüyada sedef hastalığına yakalanmak çok kötü durumlara ve istenmeyen zararlara engel olacağına, işinin istediği gibi yürümeye başlayacağına inanılır.

Rüyada yüzünde sedef hastalığı görmek sevdiği kişilerin vereceği destekle çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, her zaman evlatlarının başarılarıyla gurur duyacağına alamet etmektedir.

Rüyada sedef tesbih görmek resmi bir göreve getirileceğine, külfetinin ve yükünün artacağına delalet etmektedir.

Rüyada sedef olduğunu görmek sorunlarının günden güne azalacağına, hayallerin gerçekleşeceğine, aile hayatının hayır getireceğine, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sedef hastalığı görmek evinde maddi ve manevi hiçbir eksiğinin olmayacağına, yapılan hataların kısa bir süre içinde telafi edileceğine, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments