Rüyada sedef ağacı görmek

Rüyada sedef ağacı görmek kişinin rüya gibi bir hayat yaşayacağına, kişinin çok istediği bir dileğinden vazgeçerek, kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, kısa süre içinde evlat sahibi olacağına, çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine, yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine, hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine, işlerin düşeceğine, anne babanın hayır dualarının alınacağına işarettir.

Rüyada sedef ağacı gördüyseniz:

  • Daha ziyade kişisel problemler karşınıza çıkabilir.

Rüyada sedef ağacı görmek geçim sıkıntısını da arkasında bırakacağına, işinin gücünün hal yoluna gireceğine inanılır.

Rüyada sedef tesbih görmek evlilik kararı verilip aynı çatı altına girileceğine, hayatındaki engelleri ve aksilikleri de yok etmiş olacağına rivayet eder.

Rüyada sedef olduğunu görmek uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine, çok daha iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına tabir olunur.

Rüyada sedef hastalığı görmek az bir bütçeyle girişilen işleri büyüterek piyasada aranan markalar arasına girileceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine ve kardeşlerin birbirine daha çok bağlanacağına delalettir.

Rüyada sedef hastası olduğunu görmek sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine, atacağı adımlar yüzünden büyük bir üzüntü yaşayacağına delalet eder.

Rüyada sedef olmak canının derdine düşeceğine, dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına alamet etmektedir.

Rüyada sedef bilezik görmek devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına, daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine ve kendisini baştan aşağı yenileyerek herkesin takdirini toplayıp büyük beğeni kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada sedef kolye görmek ister istemez kendisini çok derin ve büyük üzüntülere sokacak ve yalnız başına kalmasına sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına, büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments