Rüyada sarı şemsiye açmak

Rüyada sarı şemsiye açmak kurulmuş bir ortaklığın bozulacağına, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, herkesin eline geçmeyecek kadar büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, hayırlı ve uğurlu bir haber alınacağına, eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine, nişanlı veya sözlü kişilerin bu süreci fazlasıyla uzun tutmalarından dolayı ilişkilerinin eski canlılığını yitireceğine, çok büyük ferahlık yaşayacağına ve kısa zaman içinde çok mutlu günler geçireceğine, işlerinin, düzeninin ve hayatının da alt üst olacağına delalet eder.

Rüyada sarı şemsiye açmak gördüyseniz:

  • Yaklaşımlarınızda ya da yöntemlerinizde köklü değişiklikler yapmaya zorlanabilirsiniz.

Rüyada sarı şemsiye açmak hayatı boyunca rahat yaşayacağına, hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine, işlerin aksayacağına, kötü bir kişi yüzünden zarara uğranacağına, tartışmalı bir durumla karşı karşıya kalınacağına, yakın bir arkadaştan ihanet görüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada sarı şemsiye görmek zor durumların biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, günahtan kaçınarak yaşayacağına delalet eder.

Rüyada şemsiye taşımak sosyal hayatında çok sevdiği ve değer verdiği biri ile arasının bozulacağına, yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine delalet eder.

Rüyada şemsiye istemek maddi ve manevi olarak çok mutlu olunacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir boşluğa düşüleceğine, eşler arasında günden güne daha büyük kavgalar yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada şemsiye dağıtmak maddi olarak çok zarar edileceğine ve kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına, cesaretini ve kendine olan özgüvenini toplayacağına inanılır.

Rüyada şemsiye kırıldığını görmek kökten çözüm bulamaması halinde huzurunun sürekli bozulacağına, planlı ve programlı davranacağına işarettir.

Rüyada şemsiye ve yağmur görmek pişmanlık duyulacak şeyler yapılacağına, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada şemsiye hediye etmek yaptığı her hamle ile daha kötü bir olayla karşılaşacağına, çok rüyada başkası tarafından taşlanmak alınan bütün önlemlere rağmen iş hayatında zarar getirecek işlere girileceğine, neredeyse göz göre göre çok büyük bir sorunlara yelken açılacağına tabir olunur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments