Rüyada sarı kol saati takmak

Rüyada sarı kol saati takmak ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, ev sahibi olunacağına, kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine, ölmüş büyüğünün cennette olduğuna, özellikle ticaretten yana hak ettiğini alamayacağına, beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına ve yüzünün güleceğine, ertelenen bir tatile çıkılacağına, bu sayede yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine, tartışma yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada sarı kol saati takmak gördüyseniz:

  • Diğer kişilerin sizin için neler yapabileceğini tam olarak anladığınızdan emin olmalısınız.

Rüyada sarı kol saati takmak bereketin artacağına, son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada sarı kol saati görmek kişinin malını kaybedebileceğine, konferans ve seminerlere katılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kol saati görmek sakin bir ruh hali içinde atlatacağına, bir uzmana başvurulacağına alamet eder.

Rüyada tahta kol saati görmek tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına ve aydınlık günlerin yakın olacağına, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine, sağlığını geri kazanacağına delalet eder.

Rüyada yeşil kol saati görmek sahip olunan kaynakların kısa sürede biteceğine, mevki makam sahibiyken işten olunacağına, bedenen de ruhen de şifa bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada hediye kol saati görmek rızkının da genişleyeceğine, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kol saati kordonu görmek sıkıntıların ve sorunların biteceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, hayallerine kavuşacağına, gönül işlerinden mutluluk bulacağına, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine delalettir.

Rüyada kol saati hediye etmek zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine, hayatının daha kolay, geçiminin de daha rahat bir hale geleceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments