Rüyada sandalyenin üstüne çıkmak

Rüyada sandalyenin üstüne çıkmak sorunların aile büyüklerinin yardımıyla çözüme kavuşacağına, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, fayda getirmeyecek kimselerle muhatap olunacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde allah’ın izni ile kurtulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, çok büyük kazançlar elde ettikten sonra uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile evlenerek bir bebek sahibi olacağına, isteklerinin ve arzularının da yerine geleceğine, ihtiyaçlarını karşılamakta büyük sıkıntı çekeceğine, buna rağmen kazanç getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada sandalyenin üstüne çıkmak gördüyseniz:

  • Hiçbir inandırıcılığı ya da karı olmayan tekliflerle ya da davetlerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada sandalyenin üstüne çıkmak kısa sürede çalışmalarının çok kazanç getireceğine, işlerini çok iyi bir şekilde tamama erdirdiği için insanların saygısını ve sevgisini kazanacağına tabir olunur.

Rüyada sandalyenin üzerine çıkmak uzunca bir zaman boyunca bu hastalık ile uğraşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve çok kötü günler geçireceğine, dönüşte iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok büyük atılımlar yapacağına delalettir.

Rüyada sandalyenin kırıldığını görmek sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına, tüm aksiliklerin üst üste geleceğine delalettir.

Rüyada üstüne yürümek kendi ayaklarının üstünde durmayı, tek başına ailesini geçindirmeyi ve kimseden destek almadan, çalışarak, emek vererek ve alın teri akıtarak geçimini sürdürmeyi başaracağına, gücünün ve şansının yaver gideceğine tabir olunur.

Rüyada üstüne pislemek kazancının günden güne azalacağına, dileklerinin kabul olacağına işarettir.

Rüyada üstüne çıkmak eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, endişeli ve üzüntülü günlerin geride kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada ev üstüne çıkmak mal veya dünyalığına gelecek zarara, kişinin rahat nefes alacağına delalet etmektedir.

Rüyada üstüne kusmak çok yakın bir zaman içinde mutlu olacağı bazı haberler alacağına, bu sayede çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına ve çok mutlu olup kendisine geleceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments