Rüyada şampuan satın aldığını görmek

Rüyada şampuan satın aldığını görmek aile bireylerinden birine iş kurulacağına, çok rüyada başkası tarafından taşlanmak alınan bütün önlemlere rağmen iş hayatında zarar getirecek işlere girileceğine, kazançlı adımlar atılacağına, ona dört elle gönülden bağlanacağına, hayır duaları alınacağına, zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, çok büyük sevinç ve büyük bir mutluluk yaşayacağına, iş hayatında gireceği bütün işlerden hayırlı ve bol kazançlar ile çıkacağına, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, solmuş olan yüzünün de sonunda güleceğine, kişinin moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, dileklerinin gerçekleşeceğine ve dileklerinin de tutacağına delalettir.

Rüyada şampuan satın aldığını gördüyseniz:

  • Maddi içerikli konularda parayla ilgili bazı soru işaretleriniz olabilir.

Rüyada şampuan satın aldığını görmek yakın bir zamanda çok büyük kazançlar elde edilerek iş kurma konusunda adım atılacağına, yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, sayılan ve sevilen bir kişi olunacağına ve üzüntü çekilen bir dönemin biteceğine, yeni bir ortama gireceğine tabir olunur.

Rüyada şampuan satın almak dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına işarettir.

Rüyada şampuan aldığını görmek korkularının ve başarısızlıklarının üzerine gitme cesareti taşıdığına ve bu sayede hep kazanacağına, çok özel fırsatlar elde edeceğine ve böyle teklifler alacağına delalet eder.

Rüyada yastık satın aldığını görmek yaşadığı pişmanlıkların son bulacağına, kabullenemeyeceği durumlara düşeceğine, borçlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada civciv satın aldığını görmek verilen emeğin karşılığının alınamamasından ötürü çok büyük üzüntü duyulacağına, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine işaret etmektedir.

Rüyada incir satın aldığını görmek eş, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, işinin her geçen gün büyüyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada toka satın aldığını görmek üzüntülü bir duygu haline bürüneceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada elbise satın aldığını görmek çok huzurlu ve güzel bir yuvaya sahip olacağına, işlerin artacağına, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine yorulur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments